the big world

 
 

SON HABERLER

KATEGORİLER

ARŞİV

Dünyanın en iyi görüntüleme makinesi daha da geliştirildi. Hiçbir zaman geride kalmamanız için tasarlanan D4S, her yönüyle olağanüstü görüntüleri olağanüstü hızla yakalamak içindir.

Genişletilmiş ISO aralığı ve EXPEED 4 resim işleme özelliği düşük ışık fotoğrafçılığında çığır açarken, fotoğraf makinesinin hem karanlık hem de aydınlık ortamlarda ustalıkla çekim yapabilmesini sağlar. AF performansındaki gelişmeler sayesinde 11 fps hızında daha iyi çekim ve izleme mümkünken, yeni Grup ....

Nikon D4s Profosyonel Gövde

milliparklar

10

mart

Sulak Alan Kuş Sayımı

Türkiye biyoçeşitlilik bakımından Avrupa ve Ortadoğununen zengin ülkelerinden biri. Tabiikaynaklarımızınn ve biyolojik çeşitliliğin korunması ve izlenmesi her geçen gündaha da önem kazanıyor. Tabii alanların izlenmesi; barındırdıkları biyolojik çeşitliliğin ortaya konması, sürdürebilirliğinin sağlanması açısından sonderece önem taşıyor.

Sulak Alan Kuş Sayımı

milli parklar

23

MART

10.03.2015 tarihinde Doğa Koruma ve Milli Parklar Hatay Şube Müdürlüğü’ne gelen bir ihbar neticesinde harekete geçen Av Koruma-Kontrol Ekibi Samandağ İlçesi’nde yırtıcı kuş türlerini avlamakta olan 4 adet kaçak avcıyı vurdukları atmacagiller ve doğangiller familyasına ait 17 adet kuş ile birlikte yakaladı.

Evrenin olağanüstü yüksek çözünürlüğe sahip görüntülerini çekin. Gökyüzü fotoğrafçılığı için özel geliştirilmiş olan D810A, hidrojen alfa dalga boyuna yayılan nebulaların 36,3 megapiksel çözünürlüğe sahip muhteşem görüntülerini yakalar.Yeniden tasarlanan kızılötesi (IR) kesme filtresi sayesinde D810A, H-alfa tayf çizgisine (yaklaşık 656 nm'lik bir dalga boyu) D810'a göre dört kat daha duyarlıdır. Fotoğrafçılar için güçlü bir araç olan bu özelleştirilmiş D-SLR, gökyüzünün derinliklerindeki mucizelerin gerçek renklerini fotoğraf makinesinde ayar yapmaya gerek kalmadan yakalamanız için sizi özgür bırakır..

Nikon D810A Profosyonel Gövde

emrebayraktar  

23

AUG

Türkiye'nin ilk PAN PARKS alanı olan Küre Dağları Milli Parkı'ndaki yaban hayatın izlenmesine başlandı.

 

Bartın'da Küre Dağları Milli Parkı'nın sahip olduğu biyolojik fauna değerlerinin koruma kullanma dengesi içinde, devamlılığını ve gelecek nesillere aktarılmasını sağlayacak görsel belgelerin oluşturulmasına alt yapı sağlanması amacı ile yürütülen 'Küre Dağları Milli Parkının Fauna Çeşitliliğinin Arşivlenmesi Projesi' ....

Küre Dağları

Türkiye’nin ilk PAN PARKS alanı

30

MART

Sulak Alan Kuş Sayımı

milli parklar

23

MART

 
X

Password:

Wrong password.